NN Partner

NN

Sme oficiálnym partnerom poisťovne NN

Sme oficiálnym partnerom poisťovne NN
PARTNER

Poisťovňa NN založila novú sieť interného makléra s názvom NN partner. V spolupráci s inými poisťovňami a bankami ponúka klientom široké portfólio finančných služieb.
Široké portfólio finančných služieb poskytovaných z jedného miesta
Spolupráca s desiatkou najvýznamnejších finančných inštitúcií a poisťovní
Stabilné zázemie a medzinárodné skúsenosti koncernu NN
Poisťovňa NN založila novú sieť interného makléra s názvom NN partner. V spolupráci s inými poisťovňami a bankami ponúka klientom široké portfólio finančných služieb. Nový distribučný kanál, ukotvený pod medzinárodnou poisťovňou, je na slovenskom poistnom trhu zatiaľ unikátom.
NN partner disponuje silným zázemím medzinárodnej poisťovne, odbornými znalosťami a profesionálnym prístupom k potrebám klientov. Z pozície globálneho koncernu je NN partner pripravený čeliť silným otrasom či regulačným zmenám vo finančnom sektore. Na lokálnej úrovni využíva vlastnú sieť obchodných kancelárií v 17 mestách po celom Slovensku.
Sieť ponúka klientom komplexné portfólio finančných služieb. Nepatria k nim len produkty poisťovne NN, ich zostava je vďaka spolupráci s ďalšími finančnými inštitúciami starostlivo vybraná a rôznorodá. Cieľom siete je, aby klient prostredníctvom makléra dostal výhodnú a najmä komplexnú ponuku. Produkty zahŕňajú životné a majetkové poistenie, hypotéky a úvery, stavebné sporenie a tiež bankové investície.

Makléri NN partner tak poskytujú všetky služby z jedného miesta, bez nutnosti návštevy viacerých finančných domov. Pri výbere vhodného produktu využívajú portfólio takmer dvoch desiatok kľúčových finančných inštitúcii na slovenskom trhu. Nechýbajú medzi nimi banky, poisťovne ani sporiteľne. Pri výbere produktu sa nehľadí na značku, ale na efektívne pokrytie požiadaviek klienta.
Pre maklérov ponúka NN partner okrem bezkonkurenčného finančného ohodnotenia i technické a právne zázemie, ako aj pomoc s administratívnou agendou. Maklér sa preto môže detailne sústrediť na prácu a služby pre klienta. Súčasťou podpory je napríklad príspevok na kanceláriu alebo bezplatné odborné vzdelávanie na pravidelnej báze.
O dôvodoch vzniku novej siete interného makléra hovorí jej obchodný riaditeľ Gabriel Ondik: „NN Partner je reakciou na zmeny, ktorými prechádza trh. Na Slovensku sa finančné služby dynamicky menia a vyvíjajú. Aj naša spoločnosť má ambíciu vyhovieť čoraz náročnejším požiadavkám svojich klientov. Navyše, finančný trh v blízkej dobe výrazne ovplyvní očakávaná regulácia. Predpokladám, že bude mať silný dopad na malé a stredné maklérske spoločnosti. Predovšetkým na systém práce a provízií, na aký boli dlhoročne zvyknutí. Na tieto zmeny sa treba pripraviť. NN partner, ktorý je súčasťou medzinárodného koncernu, je pripravený už dnes. Ponúka stabilitu, odbornosť a medzinárodné skúsenosti finančných trhov z Európy, Ázie a Spojených štátov.“